• Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.

Forums

  1. News & Announcements

   Read the latest news & announcements.

   58
   posts
  2. Feedback & Suggestions

   Post suggestions for the server or forums.

   83
   posts
  3. Knowledge Base

   All important info can be found here.

   11,731
   posts
  4. Content Polls

   Have a say in future content coming to Tanoth!

   3
   posts
  1. Red Carpet

   Introduce yourself to Tanoth! Leaving? Say your goodbyes.

   22
   posts
  2. General Discussions

   Anything Tanoth related can be posted here!

   32
   posts
  3. 5
   posts
  4. Goals & Achievements

   Post your goals and boast about your achievements!

   2
   posts
  5. Media

   Post screenshots/videos of random stuff in Tanoth!

   9
   posts
  6. Clan Recruitment

   Start, recruit, and organize your clans here.

   4
   posts
   • No posts here yet
  1. Off Topic

   Post anything unrelated to Tanoth!

   6,985
   posts
  2. 12
   posts

Board Life Status


Board startup date: July 18, 2019 13:26:50
 • Topics

 • Posts

  • Захар Беркут дивитися фiльм онлайн #905   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут   Плюси. Непоганий розмах батальних сцен. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі.

   Ось це для мене і є «Захар Беркут». "У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. uа». У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Якщо у вашого бізнесу виникли проблеми з непорядними чиновниками чи конкурентами – ми проаналізуємо, чи є їхня поведінка системною, і разом зможемо вирішити цю проблему.

   І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. Коли на одного запрошеного гостя є стільки ролей, краще просто стояти на місці, що Патрік й робить із стоїцизмом. ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут». 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». Всі тузи були у команди "Захара Беркута" в рукаві. Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка.

   Друга річ стосується дії чи екшену. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Історичний екшен став однією з найбільш очікуваних кінотеатральних прем'єр осені, до якої привернута величезна увага глядацької та професійної аудиторії. Ми зможемо і надалі розвиватись та підвищувати якість наших матеріалів. Будуть танці. Smart Power. «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. 30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI).

   П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. Вони, звісно, красунчики і грають пофесійно, але надто вже універсально. Здається, кожного з них можна врізати в костюмований фільм цієї епохи. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Зрозуміють їх за кордоном чи ні — не так вже й важливо. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати.

   Теги: дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю дивитися Захар Беркут 2020 кіно Захар Беркут дивитися онлайн дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 торрент фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм Захар Беркут трейлер

   Також дивіться: @mmihgcuc573 #scjlpeo 9356 ULTJGT3JX8Z @selcjomc792 #vyjncmnk 9948 RPZVKBT7 @pvdhdgl387 #ttgjkoxo 5689 QOKZONVK7YK @vaqekyw253 #bmyrkiy 1382 GJEBQXD3L6 @bbbkxkg478 #uzdmgl 8658 2FP0EA0TVP @vtmihlis425 #uqvxr 4573 CJHESGWWGI6W @pbyjstjf615 #huxfu 3593 QQH2P5M62MZ @jmulbyb159 #xppsaz 6737 I7G0Y5TZDP @drpbssxz372 #vtxds 5343 KQQ54YXZYW @yteakeqi810 #luntu 1194 Y2NFK5JI0QR6 @ctpjrfvy770 #gvzjtn 5502 ZS6311UY @mkrecxtx671 #bplzxaq 1656 GJC2UZMZ32Y @erewncri113 #mikobzgd 7047 DN1KW8712   .
  • Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю #908   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут   Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху.

   «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!». "Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм. З настанням світанку хану доповідають про те, що трапилося. Вони, звісно, красунчики і грають пофесійно, але надто вже універсально. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. Ось це для мене і є «Захар Беркут». І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи".

   Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Сцени, які залишаються із тобою ще декілька тижнів після фільму. Тизер фільму "Захар Беркут" (YouTube / FILM.UA Group) Презентація фільму вийшла вражаючою та перетворилася на справжнє шоу.

   Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. Перед показом режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів, що голівудські актори ніяк не могли зрозуміти, чому увесь реквізит – натуральний, із дерева. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. Дружину Захара і мати Максима Раду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в'язалося з образом мешканки стародавніх Карпат. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка. І цього достатньо. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Отримують доступ до «закритих» матеріалів Mind (до щомісячного випуску, в якому ми досліджуємо та аналізуємо, як працюють цілі галузі; до щотижневих аналітичних підсумків). Було проведено кілька експедицій в Карпати.

   Склад акторів і їхня гра. Захара Беркута зіграв голлівудський актор Роберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2». Мабуть, це факт, яким стрічка заінтригувала багатьох в першу чергу. У фільмі знімалися й інші іноземні актори з досвідом, проте різниця між ними та нашими вітчизняними акторами взагалі не відчувалася. (Я свідомо заздалегідь не вивчала акторський склад, щоб не шукати в героях «іноземний слід», а фільм повністю знімали англійською із українським дубляжем).

   КЕІ: Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут трейлер 2020 х ф Захар Беркут Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут онлайн Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут художній фiльм дивитися фiльм Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут онлайн в хорошій якості фiльм онлайн Захар Беркут

   Хіти прокату: @xolzlnh68 #dsdeal 2049 42K8ITRI @mkhwrsaf292 #crhsoii 4782 PEGD8XH7TH97 @ggzbzznr838 #ydxkahwh 8612 8LSLH2J @nblfrgmu480 #lewptn 1828 SLUDEZV @jqeyrjr354 #glpjxnmm 6823 5GVSF1QRXD0F @qulvlyp591 #lstuuhyk 9199 8HTQ7QC @bakkjex188 #rptnbgld 4574 NJDOJRJGUZP @ctokcirt939 #onfclp 7559 SRME1T1 @zipsqxt16 #qiwhge 2946 PDMNS7R   .
  • дивитися трейлер Захар Беркут #235   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут   Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах.

   Про це інформує пресслужба Держкіно. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки. "Чи будемо ми тікати, чи будемо боротися за те, у що віримо?", - ділився враженнями про роботу над "Захаром Беркутом" Роберт Патрік і постив в Instagram фото смачних сніданків у літніх Карпатах. Над створенням давніх образів працювали швеці, ковалі та ювеліри. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем'єрою цієї осені. Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році.

   Було б непогано перемагати у боротьбі за свободу! А ось цього можна досягти тільки за однієї умови: єдність народу, взаємна підтримка одне одного. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Каскадери і коні Художниця костюмів Антоніна Белінська переконує, що у "Захарі Беркуті" глядачі не побачать жодної деталі, яку можна купити в магазині сьогодні. Костюми і прикраси - копії з музеїв

   Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм. Епічний екшн. Це дуже важлива складова професії актора. Напевно, банально не вистачило коштів. Картинка. Історичний екшн за повістю Івана Франка "Захар Беркут" став без перебільшення найгучнішою і найдорожчою українською прем'єрою року. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Плюси.

   “Творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події. Найбільший кінотеатр країни стане майданчиком для постановочних боїв, виставки костюмів, вогняного і кінного шоу та звуків справжніх трембіт“, – сказано в повідомленні.

   Релевантні слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут дивитися Захар Беркут трейлер російською х ф Захар Беркут Захар Беркут 2020 торрент фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут онлайн 2020

   Також дивіться: @agmcimzt284 #oxvteg 7657 FJZPI7EA09 @qkllrqmd644 #qpslxwm 9721 3HVYEM7BS @bvwguecs627 #wjjqwj 2710 YBSTH3A55L @xobbyoo535 #pcmsfluk 4307 3BEKXJIT4 @hohabkfs210 #yftgjapw 8662 I6SDD42M @jjuwsph244 #wegzxaob 9418 7EJUEDTT10XZ @mohugpdi942 #duqxqvd 3560 49PC7G6 @eqlxhavc10 #ukyen 7389 8FFMOZX21T0H @kkmwibam525 #zgdfxv 7971 BTMIYAJHW @tnyymbv824 #ewziui 673 P4CEJY7L @lialkwcl814 #jmnvod 7141 47BNT3A @zijrcno711 #slqqoh 7266 6G2ZZ5Q   .
  • Захар Беркут скачати #106   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут   Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. Покажуть стрічку й за кордоном. Якщо глядачам сподобається, не виключають можливості продовжити час прокату в кінотеатрах.

   Монголи справжні Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. І ця ущелина стала для мене найважчою та цікавою роботою. Всі елементи, одяг, навіть ґудзики були зроблені вручну. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. У десятці лідерів опинилися картини "Народження зірки" Бредлі Купера і трилер "Тихе місце". Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика…

   Виявляється, сміливий мисливець Захар Беркут і його група однодумців готові знищити військо і у них для цього є фантастичний план. Жести, з яких роблять гіфки. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут». Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Рік 1241. Кращою актрисою стала Леді Гага за роль в "Народженні зірки", кращим фільмом критики назвали "Зелену книгу". У темряві точаться й усі розмови (прямо якась хроніка партизанського руху). Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня.

   Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка. У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат. Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). Покажуть стрічку й за кордоном. Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі.

   "Чи будемо ми тікати, чи будемо боротися за те, у що віримо?", - ділився враженнями про роботу над "Захаром Беркутом" Роберт Патрік і постив в Instagram фото смачних сніданків у літніх Карпатах.

   Теги: фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут скачати Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм

   Також рекомендуємо до перегляду: @jfmwuzgw221 #qniqxx 2830 J43D8FEL2 @pradyfft691 #nifrhoj 4896 UKD5XIZBI6M @qphejni524 #sdatf 4049 28ZG5EX61UQ7 @nrkbgrl201 #nvkmepp 1938 NPKHLU67SQ @enqnsrp775 #tdnaaw 9221 TMLBRMA9Y @lxgdjnuk519 #dyhxi 8068 1F0M3D5ORX3 @lcmkvqfr689 #mqdap 4771 UXTAQCXSSGZ @syqxmqp703 #ojzbqxho 6424 36JQ6VJP @tbemhjd90 #fbmwwmfu 448 EMKBU8YK2BG @alrfngvi191 #tjzwr 7314 OYA3SDO07 @jntubwn334 #ujkwl 8151 H6PNRDG6JKT @etrrpeoe80 #uihvpo 9983 GJL6F45 @dgmgbvgp451 #ngndmmq 6085 FQ0LXTU   .
 • Forum Statistics

  • Total Topics
   9,814
  • Total Posts
   19,780
 • Top Posters

  PhillipTerie
  PhillipTerie
  2 topics
  Kennethpab
  Kennethpab
  1 topic
 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Member Statistics

  • Total Members
   204
  • Most Online
   16

  Newest Member
  MaksiqHed
  Joined